Позиція партії друкуватиДрукувати

Криза в Україні

2016-12-09 14:15:48

Віктор Балога: Коли увірветься терпець, криза знову буде вирішуватися не в судах, а на вулиці

 
Президента Південної Кореї відправили у відставку через вимагання грошей з великого бізнесу. В Україні корупція не менша. Але знаєте чому у нас імпічмент неможливий? Бо в Конституційному суді сидять люди, які допомогли Януковичу узурпувати владу. Суди так і не стали самостійними. Правоохоронні органи здатні побачити корупцію лише в угоді купівлі-продажу депутатом квартири в центрі столиці. Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.  

 
Він переконаний, що саме через це українці звикли добиватися справедливості на вулиці. Але проблема в тому, що кожен наступний Майдан робить державу слабшою.
 
Так само і зараз – люди повсюди стикаються з обманом і несправедливість, накопичують у собі злість і коли увірветься терпець, криза знову буде вирішуватися не в судах, а на вулиці. Але на цей раз ще більшою кров’ю і втратами.
 
«Я цього не хочу. Впевнений, цього не хочете і ви, дорогі друзі. Але, напевно, цього прагне влада, раз продовжує збагачуватися і закручувати гайки», - вважає В.Балога.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі