Позиція партії друкуватиДрукувати

Криза в Україні

2016-12-14 15:09:17

Віктор Балога: Якщо комусь обіцяють вигоду за певну політичну позицію, то це - політична корупція

Мене мало хвилює, хто саме розвалює коаліцію БПП і НФ, бо її не існує. Усі рішення приймаються реальною більшістю, до якої належать ще дві групи – «Відродження» і «Воля народу».

 
Так прокоментував голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога заяву  депутата від "Народного фронту", радника глави Міністерства внутрішніх справ Антона Геращенка, в якій він звинуватив народного депутата від БПП Ірину Фріз в бажанні розвалити коаліцію через зростання злочинності. Народна обранниця начебто пропонувала преференції від влади у новому держбюджеті для тих, хто  виступить із критикою керівників МВС.  
 
В.Балога, вважає, що у цій історії має турбувати інше – про які саме «преференції» під час розгляду бюджету йде мова. Чи не є це корупцією?
 
В його розумінні, якщо комусь обіцяють вигоду за певну політичну позицію, то це - політична корупцієя. І у нас діють спеціальні органи, які повинні її розслідувати.
 
«Тому, якщо «Народний Фронт» сповідує ту саму позицію, то має звернутися в НАБУ з вимогою перевірити, які такі преференції можна отримати за критику МВС. Тим більше, це в їхніх інтересах», - заявив єдиноцентрист.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі