Позиція партії друкуватиДрукувати

Депутатська діяльність

2016-12-22 14:03:15

Віктор Балога: Ми побачимо у бюджеті-2017 багато нового, за що в парламенті ніколи не голосувалося

Найголовніше, що після ухвалення бюджету ніхто так і не показав, за що ж вони проголосували. Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

 
Він заявив, що на сайті Верховної Ради бюджету немає, в «Голосі України» його ще не друкували, в паперовому вигляді на руки нікому нічого не роздавали. А між тим, пішла вже друга доба після голосування. Він, як народний депутат, не може подивитися, що ухвалили парламентарі. Бо все приймалося з голосу, десятки мільярдів було поділено «під стенограму».
 
Тепер все залежить від того, як цю «стенограму» перенесуть в закон. Враховуючи, що процес іде так туго, справжній бюджет приймається не в парламенті, а на етапі техніко-юридичних правок. І там процесом керують уже зовсім інші люди.
 
«Закликаю колег-депутатів, громадських активістів проявити особливу пильність у вивченні бюджету, коли його нам все таки покажуть. Впевнений, ми там побачимо багато нового, за що в парламенті ніколи не голосувалося», - вважає політик.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі