Позиція партії друкуватиДрукувати

Криза в Україні

2016-12-28 09:55:00

Віктор Балога: Зараз малих підприємців «доб’ють» і вони поповнять ряди наших заробітчан в країнах Європи

Після ухвалення закону 5130, який зобов'язує непрацюючих ФОП-ів платити податки, органи реєстрації переповнені бажаючими закрити бізнес. Безумовно, це "прорив" для економіки України. Про це заявив голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

 

Він констатує, що навіть Микола Азаров до такого не додумався. При тому, що ці люди, в переважній своїй більшості, - самозайняте населення, ніхто з них не став мільйонером, але водночас не ходив з протягнутою рукою і не просив держави. Хтось з них веде сезонний бізнес – літні кафе, лижні прокати і т.д.. Хтось просто вирішив тимчасово закритися, щоб перечекати важкі часи.

 

В.Балога вважає, що зараз вони будуть змушені латати дірки у бюджеті, бо хтось хоче і далі сидіти на преференціях і отримувати надприбутки.

 

«Зараз цих людей доб’ють і вони поповнять ряди наших заробітчан в країнах Європи. А завтра в Україні не буде кому працювати навіть на підприємства олігархів і представників влади, на догоду яким приймаються такі рішення», - заявив політик.

 

Він впевнений, що з такими «успіхами», найближчим часом Україну чекає або масовий бунт, або масова міграція всіх, хто просто в стані хоча б щось робити своїми руками. Бо прибирати вулиці у Варшаві буде вигідніше, ніж жити і працювати в Україні.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі