Позиція партії друкуватиДрукувати

Криза в Україні

2016-12-29 13:33:36

Віктор Балога: З таким штрафом підприємцю або вішатися, або нирку продавати

Не здивуюся, якщо після підписаного Порошенком закону про нові штрафи за зарплату в конвертах, кожен другий інспектор з праці стане мільйонером. Ви ж розумієте, що у країні, яка поголовно сидить у тіні, при сумі штрафу в 320 000, інспектор знайде порушення навіть у самого чесного бізнесу. Про це заявив голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

 
Він наводить приклад, якщо прийдуть в кафе, де всі оформлені, а там весілля - власник взяв на зміну додаткових офіціантів і зрозуміло, що на один день їх ніхто оформляти не буде. Інший приклад - ви підприємець і у вас зривається замовлення через те, що хтось не вийшов на роботу. Ви попросили когось підмінити і тут приходить інспектор. І таких прикладів масса.
 
В.Балога вважає, що з таким штрафом підприємцю або вішатися, або нирку продавати. І на цьому етапі вже включається фантазія інспектора з праці...
 
«Безумовно, це ще один потужний "прорив" у економіці. Соціальної справедливості - нуль. Бо одні сидять в офшорах і не платять державі взагалі нічого, і влада не думає як змусити їх (себе) платити, а як наказати того, хто так-сяк, але працює. І зрозуміло, що ні 5 канал, ні Roshen ніхто перевіряти не буде. Це буде чистий рекет і віджим, як у ті далекі часи, коли у цілих містах закривалися усі магазини, бо йде перевірка», - вважає єдиноцентрист.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі