Позиція партії друкуватиДрукувати

Криза в Україні

2017-01-19 17:09:49

Віктор Балога: За допомогою сміття уряд і Банкова вбивають імідж Садового

Те, що Львівська влада не підготувала нового полігону з переробки сміття – це факт. Тут вина як міського голови, так і депутатського корпусу. Але відбулась трагедія, є людські жертви. Яких дій мала б оперативно вжити Спеціальна Урядова комісія з ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру? На звернення мера провести виїзне засідання, на основі чого затвердити заходи на рівні уряду з виділення для громади міста нової території в області і необхідних коштів для убезпечення Львова від екологічної катастрофи. Про це заявив голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

 

Він переконаний, що за допомогою сміття уряд і Банкова вони вбивають імідж політика, який потенційно може загрожувати Гаранту на наступних виборах. І це виходить непогано. Бо руйнувати вони вміють набагато краще, ніж щось створювати.
 
В.Балога вважає, що проблеми Львова владу не хвилюють.
 
«Хоча, так не повинно бути, що уряд самоусувається від проблем громад. Згадайте аварію у Алчевську – я тоді очолював МНС і займався цією проблемою. Але ні у мене, ні у тогочасного Президента, чи прем’єр-міністра не було навіть думки, що усе треба повісити на мера, самоусунутися, щоб політично помножити його на нуль. Ми допомагали, і допомагала вся Україна. Бо це проблеми людей, а не лише міського голови. А отже – це головний біль і лідера нації, і кожного члена уряду. А зараз при владі страшенні циніки. У мене таке враження, що навіть якщо львів’ян, не дай Боже, зачепить якийсь рідкісний вірус, вони знову зроблять у всьому винним Садового і не допоможуть громаді навіть бинтами і ватою. Бо вся вата у головах керівників держави», - заявив політик.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі