Позиція партії друкуватиДрукувати

Криза в Україні

2017-01-23 12:40:46

Віктор Балога: Цій владі потрібно йти на перезавантаження

Зрозуміло, що так, чи інакше, цій владі потрібно йти на перезавантаження. Бажано - добровільно, якщо є повага до країни. Про це заявив голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

 
Він переконаний, що почати потрібно з Президента, після цього - Верховна Рада, відповідно і уряд.
 
Згодом - прийняти рішення по Донбасу, зупинивши назавжди війну, визначитись з курсом в зовнішній політиці, бо шарахання від Заходу до Сходу не дадуть Україні нічого корисного.
 
Прийняти на референдумі нову Конституцію, посада президента має бути ритуальна, яку має обіймати моральний авторитет, а не бізнесмен, чи зрадник. Бо це - єдина запорука того, що до влади у нас не будуть приходити диктатори.
 
А далі - жорстко перезавантажити місцеве самоврядування і неефективні силові структури.
 
Якщо цього буде недостатньо для стабілізації та підвищення рівня життя в країні - повернутись до кримінальних статей за корупцію та брехню перед народом України, які дозволяють засуджувати до страти.
 
В. Балога вважає, що іншого шляху немає.
 
«Але термін на все це - не більше півтора роки. Більше часу у нас просто немає. Ніхто чекати не буде - все вирішать без нашої думки і це найгірший сценарій, якого треба уникнути за будь-яку ціну». – переконаний політик.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі