Позиція партії друкуватиДрукувати

Криза в Україні

2017-01-23 14:32:28

Віктор Балога: Якщо хтось і виграє від нового витка мовної дискусії, то хіба колишні регіонали

Думав, що після того, як регіонали ділили нас на сорти на темі мови, більше ні в кого не підніметься рука спекулювати на цьому питанні.Зараз соціологія показує, що близько 80% громадян вважають українську мову рідною. А серед тих, хто захищає свою державу зі зброєю в руках, є як російськомовні, так і україномовні. І якось досі вони знаходили і знаходять порозуміння на фронті без мовних законопроектів. Про це заявив голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.
 
Він вважає, що не варто піднімати це питання з нафталіну, коли розмовляти українською стало модно і престижно. Тобто, все йде еволюційним шляхом. Можливо не так швидко, як би хотілося, але прогрес відчутний. І головне – добровільно і на століття.
 
«А будь-який примус стимулює розкол і мобілізує меншість. Тому, якщо хтось і виграє від нового витка мовної дискусії, то хіба колишні регіонали. Якщо мета – підіграти їм, то владі це вдалося», - переконаний єдиноцентрист.
 
В.Балога заявив, що причина появи цієї дискусії – реформ немає, боротьба з корупцією провалилася, економіка в стагнації. Самий час піднімати мовне питання. Адже це набагато простіше, ніж нагодувати зубожілий народ, чи втримати сотні тисяч українців від еміграції.
 
«Сподіваюся, що народ, на відміну від політиків, відчув, що країна змінилася і не купиться на спроби вчергове поділити нас на сорти. Бо вони однаково крадуть що у вишиванці, що з георгієвськими стрічками. А ми однаково любимо свою країну, не залежно від того, де живемо і якою мовою спілкуємося», - вважає політик.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі