Позиція партії друкуватиДрукувати

Криза в Україні

2017-01-24 14:22:12

Віктор Балога: За 3 роки ця банда не спромоглася на проведення пенсійної реформи

Хочу звернутися до тих, кому сьогодні 40 і більше років. Дорогі друзі, чи задумувалися ви над тим, хто платитиме вам пенсію, якщо з України емігрують ті, кому сьогодні менше 40-ка? Уже зараз на одного працюючого припадає один пенсіонер. А що буде, коли ця пропорція складе 1/3? Як думаєте, якою тоді буде середня пенсія в Україні – 35$? Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.
 
Він вважає, що влада теж це розуміє, але по-своєму. Тому у їхньому розумінні реформа – це підвищення пенсійного віку до 63 років, коли чоловіки в середньому доживають до 66-ти.
 
«Маючи свою більшість в парламенті, свій уряд, свого прем’єра, повний карт-бланш на будь-які, навіть не популярні реформи, за 3 роки ця банда не спромоглася на проведення пенсійної реформи», - заявив політик.
 
В.Балога переконаний, що потрібно було зробити як наші сусіди угорці, поляки і словаки, коли ті йшли у ЄС. Ще в 90-х роках вони зрозуміли, що солідарна система себе вичерпала. В тій, чи іншій формі, кожна з цих країн запровадила 3-рівневу систему пенсійного забезпечення, яка включає внески в державний пенсійний фонд, внески в приватні фонди, які сплачує роботодавець, і добровільні внески, які здійснюють самі громадяни. При цьому внески до пенсійних фондів потрібно звільнити від оподаткування, а саму діяльність фондів жорстко регламентувати. І не потрібно далеко ходити – у президента працюють досвідчені радники з Польщі і Словаччини, які просто можуть адаптувати втілені ними моделі під наші потреби. Саме для подібних проектів Бальцерович і Міклош були запрошені в Україну.
 
«Чому це не робиться – загадка для всіх. Бо замість реформ додавлюють бізнес, щоб врятувати Пенсійний фонд, а людям пропонують ходити на роботу до останнього подиху. В результаті, років через 10 пенсії просто не буде з чого платити. Тому, або ми змінимо цю владу, або вона знищить усю країну», - вважає єдиноцентрист.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі