Позиція партії друкуватиДрукувати

Криза в Україні

2017-01-27 18:21:34

Віктор Балога: Українці, не по своїй вині, отримають в особі Дональда Трампа байдужого спостерігача

Поки що це все чутки, але якщо завтра стане відомо, що санкції з Росії таки знімуть, то відповідальність за це має нести одна особа – це Петро Порошенко, який у конфлікті на Донбасі покладався лише на політику санкцій проти РФ, а «Плану Б» не існувало взгалі. Про це заявив голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

 

Він вважає, що за цей час ми створили не так якісно нову армію, як корумповане середовище, на якому заробляють гроші друзі Гаранта, і про це вже пише американська преса. Ми не провели реформ, які б допомогли нам стати економічно сильними. При цьому у наступні 3 роки ми маємо віддати 14 млрд. боргів, яких у нас немає і з такою економікою не буде.

 

В.Балога переконаний, що всі подальші наслідки з відміни санкції, а це може бути і загострення на Донбасі, і політична та економічна ізоляція України, лежать виключно на одній особі. Це – Петро Порошенко, який знехтував усіма правилами та втрутився в американську виборчу кампанію. В результаті, український народ, не по своїй вині, отримає в особі Дональда Трампа якщо не ворога, то байдужого спостерігача.

 

«В такому випадку вихід у нас один – повне перезавантаження влади, щоб показати Заходу нашу готовність до нових стосунків з чистого листа, в яких не буде корупції і подвійних стандартів», - заявив політик.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі