Позиція партії друкуватиДрукувати

Криза в Україні

2017-01-30 12:22:36

Віктор Балога: Потрібно реалізовувати законодавчу частину Мінських домовленостей, але з перехідними положеннями

Сьогодні наш Гарант знову поговорить з Меркель про те, як змусити Росію виконувати Мінські угоди. І знову результату не буде, бо кожна зі сторін по-своєму трактує порядок дій: вони не повернуть нам контроль над кордоном, доки не буде виборів і змін до Конституції. А ми не можемо проводити вибори під дулами автоматів. Про це заявив голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

 
Він цікавиться у Петра Порошенка, оскільки той так тримається за антиукраїнські Мінські угоди, і немає іншої можливості домовитися, то можливо почати реалізовувати законодавчу частину наших домовленостей, але з перехідними положеннями?
 
Тобто, Україна вносить зміни до Конституції, приймає закон про вибори, голосує за амністію для тих, хто не вчиняв тяжких злочинів, але в перехідних положеннях записує, що усе це набуває чинності після повного роззброєння, виведення найманців і російських військ та повернення Україні контролю над кордоном.
 
Таким чином, Україна фактично нічого не зробила, але формально виконала свою частину домовленостей. І це дасть нам право вимагати від них безпекової частини. А якщо її не буде - це уже предмет розмови про наступні санкції, або відмову від невигідних для нас Мінських угод.
 
«Для України це можливість взяти ситуацію в свої руки і змусити світ грати в наших інтересах. Така пропозиція озвучувалася мною не раз, але чому Петро Порошенко зволікає - велика загадка. Йому мабуть комфортніше кататися по світу і ставати на коліна перед світовими лідерами, ніж самому почати впливати на долю своєї держави», - вважає В.Балога.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі