Позиція партії друкуватиДрукувати

Криза в Україні

2017-01-30 12:39:57

Віктор Балога: Як це називається, коли Президент України, знаючи про загострення в Авдіївці, все одно летить в Німеччину?

Скажіть будь-ласка, дорогі друзі, як це називається, коли Президент України, знаючи про загострення в Авдіївці, все одно летить в Німеччину, проводить там цілий день і аж під вечір «перериває візит». Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.
 
Він переконаний, що уже було відомо про загиблих, обстріли мирних кварталів, а наш Гарант зустрічався з Президентом Бундестагу, у якого просив про визнання Голодомору. В. Балога з величезною повагою ставиться до цього питання, але вважає його не першочерговим, коли бойовики атакують мирне населення.
 
Політик констатує, що після цього Петро Порошенко зустрічався з Ангелою Меркель, яка, швидше за все, переказала йому ставлення Дональда Трампа до нього особисто і всієї нинішньої влади. А також зустрічався з українськими стипендіатами, які проходять практику в німецьких компаніях.
 
«Мабуть, дуже важливе питання для Президента воюючої держави. Але, при всій повазі до молоді, думаю вони точно в кращій ситуації, ніж наші бійці під Авдіївкою.
 
І лише після всіх цих «надважливих зустрічей» нам на всю країну повідомляють, що Гарант «перервав візит до Німеччини». Тобто, в порядку денному були ще якісь «важливі» зустрічі? Цікаво з ким?», - пише єдиноцентрист.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі