Позиція партії друкуватиДрукувати

Східний фронт

2017-01-31 14:07:17

Віктор Балога: Тактичними діями на фронті, без політичних рішень питання війни вирішено не буде

Протягом останнього місяця наші Збройні сили в тактичному плані трохи покращили своє становище на фронті. Але якою ціною нам даються ці успіхи? Розумію, що нашим військовим поставили задачу вийти на рубежі, які були до Мінських угод. Збройні сили з честю виконують його. Про це заявив голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

 
Політик звертається до Верховного Головнокомандувача: «Пане Президенте, ви ж розумієте, що тактичними діями на фронті, без політичних рішень і міжнародної підтримки питання війни на Сході вирішено не буде. Для Вас особисто це просто можливість показати успіхи на фронті і таким чином задовольнити якісь власні амбіції.
 
Але подумайте, чи коштують кількасот метрів умовно відвойованої землі, десятків загиблих і скалічених захисників України?»
 
В Балога констатує, що з того боку знаходяться не прихильники виконання Женевської конвенції, а звичайні найманці. І відповідальності ні перед ким вони нести не будуть, на відміну від української влади, яка відповідає за багатотисячне місто, яке обстрілюють ці орки.
 
«Тому, у мене виникає питання – чи варті ці умовні успіхи на фронті стількох смертей і того, що ціле місто опинилося на межі гуманітарної катастрофи?». – задав риторичне запитання єдиноцентрист.
 
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі