Позиція партії друкуватиДрукувати

Східний фронт

2017-02-20 11:49:01

Віктор Балога: Дебальцево - це кульмінація системної управлінської кризи Гаранта

Не забуваймо про роковини ще однієї трагічної події - Дебальцівського котла. Два роки тому, в ці дні я особисто тричі зустрічався з Петром Порошенком. Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова Єдиного центру, народний депутат України Віктор Балога.

 

Він просив дати підмогу, або почати виводити з оточення гарнізон на чолі з 128-ю мукачівською бригадою. Відповідь Гаранта кожного разу була одна і та ж - у нас все добре. І ця відповідь була не щирою та не українською.

 

В.Балога переконаний, що Дебальцево - це кульмінація системної управлінської кризи Гаранта, результат підбору свого оточення, яке служить йому, а не народу, говорить лише те, що він хоче чути.

 

«Для Петра Порошенка котел почався в Мінську, там його некомпетентність стала предметом шантажу з боку іншої держави, там свої помилки в управлінні він поставив вище за життя громадян нашої держави. Тоді почався його особистий "Дебальцівський котел", тоді для нього не залишилося нічого, через що він не міг би переступити», - вважає політик.

 

Єдиноцентрист заявив, що це був момент істини для Петра Порошенка і йому було байдуже, яка там була бригада, які жертви хто поніс. Йому було важливо викрутитися з ситуації.

 

«Але все пішло третім шляхом, шляхом Божим: бійці зберегли людську гідність, а "командування" не розуміє чому "вороги" не знищили їх фізично. Вічна слава Героям!», - написав Віктор Балога.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі