Позиція партії друкуватиДрукувати

Криза в Україні

2017-02-21 22:56:47

Віктор Балога: Найкращий музей Революції Гідності – це нова Україна

Я за це рішення, звичайно, проголосував. Але не вважаю, що прості люди з дерев’яними щитами йшли під кулі за орденами і музеями. Так прокоментував голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога розблокування Верховною Радом надання землі під створення музею Революції Гідності.

 

Він переконаний, що учасники революції хотіли бачити іншу Україну, в якій не буде корупції, бідності і брехні. Вони були романтиками і вірили в те, що прийдуть нові люди і збудують кращу державу. Але через три роки влада не має з чим звітувати перед пам’яттю про Героїв і це найбільший гріх перед ними і їхніми родинами.

 

На думку В. Балоги, найкращий Музей Революції Гідності – це нова Україна, вільна, заможна, демократична, країна якою керують чесні люди і життя кожного громадянина є справжньою цінністю для держави. І шанс збудувати таку державу був. Але бажання наживи перемогло у змаганні з совістю.

 

«Не хочу бути банальним, але у нас класична ситуація, коли революцію зробили романтики, а до влади прийшли ті, хто не люблять Україну», - заявив політик.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі