Позиція партії друкуватиДрукувати

Криза в Україні

2017-03-05 13:42:32

Віктор Балога: Ніхто не збирається здавати владу мирно

Ті, хто вчора дорвалися до "собачих будок", а сьогодні розказують як їм заважають жити, стали на ноги не за рахунок важкої праці. Вони просто забрали все у народу і приватизували за копійки. І наш Гарант в цьому не виключення. Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

 

Він вважає, що виходячи зі слів президента по відношенню до тих, хто привів його до влади, в нього висновок лише один: або ми всі бидлота, слухаємося і підкоряємося власникам собачих будок, якщо ні, то Гарант вводить надзвичайний стан.

 

«Але не через війну на Донбасі, а тому що правлячий клас боїться людей, які "не збудувавши псячої будки", сміють подавати голос. Бо "еліта" прийшла не для того, щоб у кожного з них був хоча б фундамент під свою "будку", а щоб ще більше набити власні кишені.

 

Історія нікого нічому не вчить. Тому, висновок один - ніхто не збирається здавати владу мирно. Хто у цьому сумнівається ще раз уважно послухайте Гаранта», - переконаний політик.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі