Позиція партії друкуватиДрукувати

Криза в Україні

2017-03-08 19:22:06

Віктор Балога: Потрібно негайно збиратися в Нормандському форматі і ставити крапку на Мінських домовленостях

Росія постійно звинувачує нас, а ми - Росію у невиконанні Мінських угод. Якщо чесно, то ні один з 13 пунктів з нашого боку не виконується в повній мірі. Немає ні припинення вогню, ні відведення озброєння і військ, ні рішень щодо особливості місцевого самоврядування на тих територіях, ні умов для виборів, чи тим більше Конституційної реформи. Так само Росія не віддає нам полонених, не виводить своїх найманців і війська, і тим більше, не повертає контроль над кордоном. Про це на своїй сторінці у Facebook голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

 

В політика виникло питання до Президента: для чого було підписувати ці угоди, якщо їх ніхто не хоче виконувати? Вони що - домовилися з Путіним до своїх виборів так вести "президентську кампанію"? Чи так легше керувати державою вашій злодійській команді? Може в такому разі відмовитися від Мінських угод?

 

В.Балога вважає, що  потрібно негайно збиратися в нормандському форматі і ставити в них крапку. Після цього - або розпочинати прямі переговори між Путіним і Порошенком, або започатковувати новий формат багатосторонніх переговорів за участю США. Бо при всій повазі до Німеччини та Франції, це не ті країни, до думки яких буде прислуховуватись Росія. Якщо ми цього не зробимо, то рано чи пізно відбудеться прямий діалог між США та РФ, де Україна буде просто одним із пунктів взаємовигідних домовленостей двох країн.

 

«А ці розмови про те, хто і як їх не виконує, розказуйте своїм дітям. Ви - аферисти міжнародного рівня, звинувачуючи всіх, самі нічого не робите», - заявив політик.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі