Позиція партії друкуватиДрукувати

Криза в Україні

2017-03-10 14:42:22

Віктор Балога: Україна заплатила агресору чверть мільярда доларів лише за два місяці

ДФС повідомила, що за січень-лютий Україна купила в Росії вугілля на без малого 250 млн доларів. Ця статистика розриває мозок: офіційний орган країни, яка зазнала збройної агресії, заплатила агресору чверть мільярда доларів лише за два місяці! Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

 

Він вважає, що ця влада зовсім перейшла межу. Президент і уряд зі своїми політичними «холуями» таврують блокаду ОРДЛО. Розказують, що в такому разі треба буде купувати вугілля в Росії. Але купували і до блокади, купують і зараз. Скільки за виручені гроші лягло "градів" на наші позиції, скільки загинуло військових і цивільних - про це «гендлярі» з влади, звісно, не скажуть.

 

«Ці оборудки відбуваються за прямою вказівкою Гаранта. Довідка від ДФС - по суті, заява про злочин. Прізвища злочинців теж відомі, бо вони підписували контракти, і слідство встановить, хто давав вказівки на торгівлю з окупантом.

 

Покарання буде, і невідворотне. Звісно, не при цій владі цинічних бариг. До її знесення лишилося зовсім мало часу», - переконаний політик.

 

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі