Позиція партії друкуватиДрукувати

Криза в Україні

2017-03-22 16:20:25

Віктор Балога: Влада має бути щирою у стосунках з угорцями, а не лише використовувати їх на виборах

Якщо влада слабка, то все на що вона здатна – це на заяви з обтікаючими формулюваннями про «добросусідські відносини» з Угорщиною. Про це заявив голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

 

Він впевнений, що далі заяв угорських високопосадовців справа не піде, але це не означає, що не потрібно працювати з факторами, які є передумовою для таких слів.

 

В.Балога пропонує:

 

1. Перш за все влада має бути щирою у стосунках з угорцями, а не лише використовувати їх на виборах. Для початку – відновити, так званий, Притисянський виборчий округ, який існував до 2002-го року. Це дозволить угорській меншині мати свого представника в парламенті і значно зніме можливе напруження у стосунках з Будапештом.

 

2. Спільно з Угорщиною, з залученням коштів Євросоюзу, розбудовувати інфраструктуру територій компактного проживання угорців і розвивати всю область, так як це вигідно Україні і нам в першу чергу, щоб угорці не залишали державу.

 

3. Нарешті вирішити питання подвійного громадянства.

 

«Зараз Банкова лякає угорців, що їм треба визначатися з паспортом. Я ж пропоную цивілізований сценарій: заборонити подвійне громадянство для всіх, хто перебуває у виконавчій і представницькій владі, разом з тим, дозволити його для простих людей, що є нормальною практикою у багатьох цивілізованих державах.

 

Скажу більше. Напруга виникає через те, що влада не відчуває не лише угорців, тому й виникають такі заяви», - переконаний політик.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі