Позиція партії друкуватиДрукувати

Депутатська діяльність

2017-03-28 19:10:25

Віктор Балога зареєстрував законопроект, який врегулює питання подвійного громадянства

Мої пропозиції максимально прості і зрозумілі: особи, які займають посади в представницькій і виконавчій влади, від сільських рад до парламенту, від місцевих органів влади до Кабінету Міністрів, не повинні мати іншого громадянства, окрім українського. Про це на своїй сторінці Facebook написав голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

 

Він пропоную визнати це кримінальним злочином і прямою підставою для негайного звільнення.

 

Разом з тим, політик вважає, що особи, які не причетні до роботи у владі і мають інше громадянство, не повинні ховатися від держави. Тим більше, ми знаємо що це уже сотні тисяч людей. Багатьом з них, як наприклад моїм землякам закарпатським угорцям, це не заважає любити Україну і захищати її зі зброєю на Сході. Бо сьогодні подвійне громадянство для переважної більшості з них – це лише спосіб забезпечити собі достойне життя в Україні.

 

«Вважаю, що карати простого громадянина за другий паспорт, як пишуть у темниках Банкової – це такий самий злочин, як і закривати очі на 2-3 паспорти високопосадовців. Сподіваюся, Верховній Раді вистачить розуму не підтримувати законопроект Петра Порошенка і вибрати найбільш достойний варіант з альтернативних пропозицій, одна з яких – моя», - заявив В.Балога.

 

Текст законопроекту: http://edc.org.ua/ua/law_initiative/94

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі