Позиція партії друкуватиДрукувати

Криза в Україні

2017-03-31 13:24:30

Віктор Балога: За два роки Україна могла б споживати на 10 млрд. газу менше, а послуги тепла були б на 50% дешевші

Однозначно до таких обдарованих Богом розумом, як Маск, потрібно звертатися і просити допомогти Україні, бо в уряді реально сидять майже всі бовдури. Так прокоментував голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога лист прем‘єр-міністра України до засновника компанії Tesla Ілона Маска розробляти в нашій державі нові проекти із збереження відновлюваної енергії.

На своїй сторінці у Facebook він написав:

«Бо як інакше пояснити, чому уряд не проводить переговорів, наприклад, з ЄБРР, або іншими для побудови на базі всіх очисних споруд продуктів життєдіяльності водгоспів, починаючи від Бортничів, де запасів дешевої відновлюваної електроенергії в рази більше, ніж можуть дати ТЕС на вугіллі? Щоправда там не буде "Роттердама+".

В цьому багні країна вже в екологічній катастрофі, а цивілізовані країни з багна надають послуги ЖКГ, дешевше українських.

Чому уряд не надасть дешеві кредити бажаючим будувати малу гідроенергетику?

Чому уряд не хоче надавати дешеві кредити під будівництво малої сонячної енергії, щоб кожен міг поставити батареї на власний, чи спільний будинок?

Відповідь проста - а хто тоді буде купувати електроенергію, чи газ від олігархів та влади по завищених тарифах? Правильно - ніхто.

Тому Маск не зможе допомогти, бо він за бандитськими правилами вести справи з цією владою не буде.

І на завершення.

Я зі своєю командою без злочинного уряду Азарова в 2009-2011 роках ліквідував всі тепломережі в області. Будь-який економіст скаже, що народ від цього виграв, у всіх автономне опалення, в тому числі, в багатоповерхівках, а чек на субсидії менший, ніж по Україні.

А ця влада не хоче так зробити по всій країні, забороняють рішенням уряду давати добро на видачу дозволів для переведення будинків на альтернативні джерела. Висновок на поверхні - а хто тоді буде купувати газ, а як тоді з відкатами по субсидіях через генеруючі олігархічні компанії?

Я цю владу не поважаю, але якщо б сказали "говориш-зроби", сказав би перелік рішень уряду і договорів, і максимум за два роки вся країна уже споживала б на 10 млрд. газу менше, послуги тепла були б, як мінімум, на 50% дешевші. Більше того, за три роки воду б подавали населенню безкоштовно, як у Австрії.

Гарантую. Правда, за надприбутки та дерибан на тарифах потрібно б забути».

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі