Позиція партії друкуватиДрукувати

Криза в Україні

2017-04-03 15:04:38

Віктор Балога: У влади є бажання за копійки прибрати до рук державне майно, як це було з 1991 року

Голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога звернувся до Президента України та прем’єр-міністра України:

 

«Шановні, повністю підтримую вас у тому, що нам потрібні інвестиції, нові технології і робочі місця, які мають забезпечити ріст економіки. Зростання ВВП має бути на рівні не нижче 5% на рік. Але не на словах, а реально.

 

Умови для цього можна було створити за місяць після президентських виборів, якби було бажання. Але його, як бачимо, немає.

 

Зате є бажання за копійки прибрати до рук державне майно, як це було з 1991 року. І всі знають прізвища тих, хто за безцінь приватизував народну власність.

 

Хочу наголосити, що під час глибокої економічної кризи , яку ви створили, продати що-небудь за реальну ціну не вийде. Бо ринок, як такий, відсутній. Ви це і самі добре знаєте, бо свої псячі будки не продаєте, а віддаєте в «сліпі трасти».

 

Але вам мабуть не інвестори потрібні, а ви самі хочете скупити за безцінь те, що не догребли попередники. Іншого пояснення негайній приватизації немає».

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі