Позиція партії друкуватиДрукувати

Криза в Україні

2017-04-05 19:49:57

Віктор Балога: Виконання зобов ‘язань перед МВФ призведе до чергової обдиралівки людей та малого бізнесу

Якщо зобов’язання перед МВФ, які взяли на себе Петро Порошенко, Володимир Гройсман, Валерія Гонтарєва та Олександр Данилюк будуть виконані, то це буде чергова обдираловка людей і малого бізнесу. Про це заявив голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

 

Політик вважає, що нашу державу чекає наступне:

 

«1. Скасування мораторію на перевірки малого бізнесу, «полювання» на неоформлених працівників. В меморандумі наша влада визнає, що штучне збільшення мінімальної заробітної плати призвело до того, що бізнес пішов у тінь. Але вони збираються виправити це масовим терором і перевірками.

 

2. Значне звуження, або повне скасування спрощеної системи оподаткування з наступного року. А це означає, що поляки, чехи і угорці з росіянами можуть готуватися до нової хвилі трудових емігрантів з України.

 

3. Збільшення «ефективного трудового стажу для виходу на пенсію».Нормальним словами – підвищення пенсійного віку.

 

4. Перевірка доходів отримувачів соціальної допомоги. Думаю, тут пояснювати не потрібно. За логікою влади, той, хто отримує щось від держави, має бути бомжем. А якщо ні – він порушник і допомогу заберуть.

 

5. Автоматичне коригування ціни на газ і опалення щопівроку. Тобто, ми і далі платитимемо за український газ, як за імпортний.

 

6. Вільний продаж земель сільськогосподарського призначення і приватизація державних підприємств: «Одеський припортовий завод», «Центренерго», «Турбоатом», «Укрспирт». В період кризи, коли ринок відсутній, все народне добро дістанеться за копійки або олігархам, або самозваним «іноземним інвесторам».

 

7. Реформа медицини. Будьте готові, що вашу лікарню, або ФАП можу закрити, а вам доведеться їздити за медичними послугами за десятки кілометрів.

 

Окрім того, в документі є ще ряд сюрпризів, як наприклад, непрямі методи оподаткування доходів громадян, чи масштабні скорочення в бюджетній сфері.

 

І це нагадує все, що завгодно, але аж ніяк не план реформ».

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі