Позиція партії друкуватиДрукувати

Криза в Україні

2017-04-24 18:16:00

Віктор Балога: Нехай сайтами займаються ті, хто вміють на них заробляти, а не лише тратити

Чи зможе черговий сайт, на який, як завжди, спишуть сотні тисяч бюджетних гривень, затягнути туриста в нашу прекрасну країну, коли у нас немає нормальних доріг? Таким риторичним запитанням голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога прокоментував ініціативу кабінету міністрів України створити туристичний портал для іноземних туристів.

 

Політик вважає, що на разі в Україну приїжджають або справжні гурмани, яким дійсно цікаві наші святині і визначні місця, або ті, хто шукають дешевих розваг і алкоголю.

 

«Усі сайти для подорожей створені давно і без участі нашого Кабміну. Давайте нехай сайтами займаються ті, хто вміють на них заробляти, а не лише тратити. Бо завдання влади - будувати дороги, прибирати з узбіч сміття, створювати комфортний громадський транспорт, запускати швидкісні потяги і не витискати з ринку лоукости. Для початку, і цього буде достатньо, щоб до нас почали масово приїжджати люди. А якщо цього немає – ні українські Карпати, ні наша найбільша пустеля Європи ніколи не стануть туристичною Меккою», - заявив В. Балога.

 

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі