Позиція партії друкуватиДрукувати

Єдиний Центр у регіонах

2017-05-12 12:57:48

В Мукачеві заборонено підвищувати тариф на водопостачання

З ініціативи міського голови Мукачева, єдиноцентриста Андрія Балоги в Мукачеві заборонено підвищувати тариф на водопостачання. Мукачівці платять за воду один з найнижчих тарифів в області. Про це повідомив заступник голови Єдиного Центру Закарпаття, перший заступник міського голови Мукачева Ростислав Федів.

 

Він зазначив, що мораторій на водопостачання та водовідведення діятиме, як мінімум, до кінця цього року. Тариф наразі зафіксований: на послугу з централізованого постачання холодної води – 7,59 грн за 1 куб. м ;тариф на послугу з централізованого водовідведення – 2,93 грн за 1 куб. м.

 

Також проінформував щодо забезпечення цілодобового водопостачання в місті.

 

"В Мукачеві мешканці ще 32 вулиць цьогоріч отримали цілодобове водопостачання. Минулоріч додатково на 39 вулицях вода подається цілодобово. Наразі фахівці вже розробили окремі зони централізованого водопостачання.

 

Всього заплановано облаштувати 9 таких зон за територіальним принципом. Це дасть змогу запровадити в місті цілодобове водопостачання,а також суттєво заощадити споживання електроенергії. І це одне з пріоритетних завдань влади міста", - підкреслив Ростислав Федів.

 

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі