Позиція партії друкуватиДрукувати

Правова держава

2017-06-27 19:01:51

Віктор Балога: Таким прокурорським працівникам час піднімати добробут України поза межами прокуратури

Коли західні політики говорять про імітацію реформ та тотальну корупцію в Україні, то мені здається, що саме такі приклади з життя нової української «еліти» вони мають на увазі. Оскільки в них не прийнято, щоб людина, яка все життя на державній службі хизувалася статками на рівні топ-менеджменту великих корпорацій.

Так голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога прокоментував повідомлення ЗМІ про великі статки одного із прокурорів.

 

В.Балога вважає, що Генеральному прокурору дуже зручно «бити ногами» українських посадовців-втікачів - вони далеко та особливо не пручаються, і водночас нічого не робити з тотальною корупцією у своєму відомстві. Але якщо і далі зморені тяжкою працею прокурорські працівники хизуватимуться таким достатком, то рано чи пізно люди спитають звідки такі гроші не тільки у них.

 

«Як на мене, таким прокурорським працівникам час піднімати добробут України поза межами прокуратури. Тому, на місці Генерального прокурора я б на такі випадки реагував швидко і жорстко, якщо звичайно ми говоримо про об'єктивність оцінки ситуації?», - переконаний політик. 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі