Позиція партії друкуватиДрукувати

Єдиний Центр у регіонах

2017-09-14 21:04:46

В Мукачеві офіційно презентували новий громадський транспорт

Міський голова, єдиноцентрист Андрій Балога особисто відповідав на питання, які цікавили присутніх, пояснював й показував, що і як працюватиме.

 

«Сьогодні в центрі Мукачева ми спільно з Ощадбанком та MasterCard не просто офіційно презентували новий громадський транспорт, а й пояснили, як усе працюватиме – електронний квиток, пільговий проїзд, обслуговування пасажирів, оплата через «картку мукачівця».

 

Йдеться про модель «розумне місто», що буде втілюватися у всіх сферах Мукачева для доступності та зручності усіх соціальних послуг

.

Ми розробили чимало інструкцій, як користуватися новим громадським транспортом.

Додатково на маршрутах працюють волонтери. Я особисто сьогодні був волонтером близько години – пояснював, показував разом з дівчатами у відповідних футболках. Не соромтесь, звертайтесь до них за допомогою, або безпосередньо до працівників комунального підприємства», - зазначив Андрій Балога.

 

Він також закликав містян допомагати один одному, за потреби підказувати й з розумінням ставитися до можливих труднощів, якщо вони виникатимуть з нововведеннями, а також бережливо ставитися до автобусів та усієї нової інфраструктури.

 

«Новий громадський транспорт Мукачева – це добра справа, яку ми готували понад рік, і її успіх залежить від кожного з нас», - зауважив міський голова Мукачева. 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі