Позиція партії друкуватиДрукувати

Міжнародні відносини

2017-11-08 13:19:31

Віктор Балога: Так, як сьогодні з нами говорять поляки, так з нами не говорили навіть з Москви

Так, як сьогодні з нами говорять поляки, так з нами не говорили навіть з Москви. Таке враження, ніби план розподілу України пишуть не в Росії, а в Польщі. Про це заявив голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

 

Він констатує, що президент Польщі коментує внутрішню політику і вказує що нам робити і кого призначати. В польському суспільстві штучно культивується ненависть до українців.

 

«Офіційна влада якщо не заохочує, то закриває очі на прояви українофобії. Одні висловлюють претензії у Львові, інші – на Закарпатті, а наше МЗС застряло в позі страуса. Ще трохи і почуємо, що «Україна окупувала Чернівці» і що «Україна – штучний проект», - вважає політик.

 

У В.Балоги склалося враження, ніби наші західні сусіди тільки чекали, поки ми станемо слабкими, щоб по нас вдарити.

 

«Але хочу сказати, що може ми і слабкі і десь в чомусь не заможні, але повірте, що українські землі обійдуться дуже дорогою ціною будь-кому, хто захоче їх завоювати. Українці хоч і бідні, але завжди були одними з найкращих воїнів у Європі. Вони з голими руками розпочали війну з однією з найпотужніших армій світу і після цього їм уже ніхто не страшний. Тому, шановні поляки, якщо ви нам друзі, то ведіть себе по-дружньому. Бо повірте, мати таких ворогів, як українці, поганий для вас варіант», - переконаний народний депутат.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі