Позиція партії друкуватиДрукувати

Суспільство

2017-11-13 16:14:23

Віктор Балога: Україну можна об’єднати на ідеї добробуту

На вихідні на одному з ефірів мене запитали на основі чого можна об’єднати розрізнену Україну – на ідеї нації, чи держави. Питання не нове і не просте. Скільки пам’ятаю себе в політиці, кожен намагається запропонувати своє формулювання національної ідеї.

Про це заявив голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

 

Він впевнений, що сьогодні Україну можна об’єднати на ідеї добробуту. Це те, що турбує українців від Авдіївки до Чопа. Більшість українців пережили три революції, три економічні кризи, зараз переживають війну. Весь цей час середньостатистична українська сім’я бореться за існування.

 

В.Балога вважає, що до сих пір жоден політик не захотів запропонувати українцям просту і зрозумілу мету – середню зарплату в 1 000 доларів і один автомобіль на сім’ю. Замість того в суспільство постійно вкидають теми, які ділять Україну за мовою, національністю, цінностями. Так робила Партія регіонів, так відбувається зараз, коли нездатність забезпечити людей нормальним життям намагаються прикрити перейменуванням вулиць.

 

«Не кажу, що цього робити не потрібно. Безумовно ми маємо право на власну історію, але цей процес має іти паралельно зі зростанням рівня життя. Бо якщо ми годуємо людей тільки телевізором – то це Північна Корея. І якщо ми думаємо, що постать Бандери об’єднає Дрогобич і Маріуполь, то це не так. Але це ще не означає, що ці люди не хочуть жити в одній багатій Україні. І різність мов, культур і поглядів – це не наша проблема. Це наше багатство, коли країна розвивається і процвітає», - переконаний політик.

 

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі