Позиція партії друкуватиДрукувати

Єдиний Центр у регіонах

2017-11-14 13:17:38

В Сєвєродонецьку керівнику партії Єдиний Центр принесли траурний вінок

Декілька тижнів тому в місті вбили депутата від БПП Сергія Самарського. Але антиукраїнські сили не заспокоїлися. Сьогодні голова «Єдиного Центру» на Луганщині, Андрій Блінов отримав похоронний вінок під двері своєї квартири. Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

 

Партія розцінює це як пряму погрозу життю Андрія та членам його родини.

 

В.Балога зазначає, що Андрій Блінов приїхав у Сєвєродонецьк з окупованого Луганська, який був змушений покинути через свою проукраїнську позицію. Не зважаючи на засилля колишніх регіонів у владі на Луганщині, він зумів зберегти «Єдиний Центр», як одну з не багатьох проукраїнських політичних сил, яка існує не лише на папері, а має своїх представників у Сєвєродонецькій міській раді і веде в місті активну діяльність.

 

Окрім того, Андрій Блінов у Сєвєродонецьку видає газету «Сєвєродонецька правда», яка викриває корупційні дії колишніх регіоналів та законсервованих сепаратистів.

 

Голова Єдиного Центру впевнений, що є всі підстави вважати цей похоронний вінок не просто актом залякування, а цілком реальною погрозою. Тим більше, з часу вбивства депутата Самарського не пройшло і двох тижнів.

 

«Так виглядає, що проросійські сили, які тимчасово вдягли вишиванки, знову піднімають голову. Враховуючи, що це прифронтова зона, де гуляє багато зброї і людей, які готові вбивати, вважаю, що правоохоронні органи мають всерйоз поставитися до цих погроз», - заявив політик.

 

Він попросив Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова особисто відреагувати на цей випадок і розглянути питання про надання охорони Андрію Блінову і членам його родини.

 

Сам же керівник Луганської обласної організації партії на своїй сторінці у Facebook написав: 

 

«Мене не залякати. Я в своїй і політичній діяльності, і як власник газет продовжуватиму боротися проти засилля криміналу, бездіяльності правоохоронців та нецивілізованих дій депутатів, які намагаються отримати контроль над областю. 

 

Вважаю, що на тлі такого контрнаступу, ми представники патріотичних сил маємо об‘єднатися для недопущення реваншу антиукраїнських сил». 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі