Позиція партії друкуватиДрукувати

Міжнародні відносини

2017-11-17 13:03:35

Віктор Балога: Я би хотів порадити угорським політикам збавити тон

Сьогодні українські угорці мають більше автономії, ніж можна собі тільки уявити: свої паспорти, свої школи та університети, свої фестивалі, свої прапори на офіційних установах, свої політичні партії, свою фракцію в Закарпатській обласній раді, своїх представників у владі по всій області, свого депутата в парламенті.

 

Так голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога прокоментував заяву віце-президента Угорщини про право закордонних угорців на автономію.  

 

В.Балога іронізує, що в Україні угорська меншина не має лише свого уряду, своєї Конституції і своїх збройних сил. А у всьому іншому всі ознаки автономії угорці мають ще з 90-х років. І всіх все влаштовувало, поки Україна не стала настільки слабкою, що нам кожного дня можна виставляти нові претензії.

 

«Але я би хотів порадити угорським політикам збавити тон. Українські угорці не протестують, нікому не жаліються, живуть в мирі і злагоді зі всіма. Вони уже є невід’ємною частиною нашого суспільства. Вони воюють за свою державу на Сході, сьогодні вони уже більше українці, ніж угорці. А ви робите їх білою вороною і намагаєтесь відірвати від України, чого вони не хочуть. Дайте їм і нам нарешті спокій!», - переконаний політик.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі