Позиція партії друкуватиДрукувати

Криза в Україні

2017-11-28 13:41:47

Віктор Балога: Я не розумію для чого людям піднімати зарплати, а потім їх не виплачувати

На Закарпатті в деяких районах області медики та освітяни з вересня не отримують зарплату. Бо в обласному бюджеті на це просто немає грошей, а з державного не виділяють. І це не поодинокі випадки - схожі проблеми є і в інших областях. Про це заявив голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

 

Він переконаний, що поки з телевізора розказують про ріст економіки і збільшення пенсій та зарплат, вперше за багато років у бюджетній сфері зростає заборгованість. Вчителі і лікарі, як і в 90-х, не бачать своїх грошей, а після цього ми дивуємося, чому вони тікають з цієї країни на заробітки.

 

«Я не розумію цього цинізму - для чого людям піднімати зарплати, а потім їх не виплачувати? Для чого влада з білбордів закликає людей жити і працювати в Україні, а по факту робить усе, щоб вони звідси втікали? Те, що реформи у нас несправжні - це і так зрозуміло. Але якщо влада не може справитися з елементарними речами, говорить саме за себе - вони продовжують тягнути нас всіх на дно», - вважає політик.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі