Позиція партії друкуватиДрукувати

Правова держава

2018-04-19 13:15:36

Віктор Балога: Люди більше не бояться ні бандитів, ні їхніх покровителів із депутатськими значками

На Закарпатті страшна трагедія. Люди повстали проти "бєзпрєдєлу". Місяць тому в селі Нижня Апша Тячівського району 14-річний хлопець у себе вдома ножем жорстоко вбив свого ровесника. Відповідно до закону і справедливості, вбивця мав би уже сидіти за гратами. Але ви здивуєтесь - він на волі і навіть відвідує школу. Про це повідомив голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога на своїй сторінці у Facebook. 

На думку політика, так сталося через те, що батько підлітка - заможний місцевий контрабандист. У нього є не тільки гроші, а й криша. Її забезпечує народний депутат від "Волі народу" Василь Петьовка. Через це суд випустив убивцю під домашній арешт, умови якого малолітній злочинець вільно порушує, а місцеві правоохоронці закривають на це очі. 

 

Віктор Балога переконаний, що якщо раніше це й могло б зійти нанівець, то сьогодні народ змінився. Люди не бояться ні бандитів, ні їхніх покровителів з депутатськими значками. Вони більше не будуть сидіти по хатах і чекати, поки їхніх дітей переріжуть малолітні мажори. Люди виходять на вулиці, бо поліція, контрабандисти і судді - це одне. І через це вчора ледь не відбувся самосуд. 

 

"Як народний депутат вимагаю від Міністра внутрішніх справ Авакова, Генерального прокурора Луценка, Голови СБУ Грицака негайно втрутитися в ситуацію. Суддя, який випустив вбивцю, має бути покараний. Керівництво правоохоронних органів Тячівського району має бути відсторонене від служби, а мажор має сидіти за гратами. 

 

Закликаю журналістів не бути байдужими до людської трагедії і максимально висвітлювати цю подію, так як це єдина гарантія встановлення справедливості. Ми не маємо права закривати очі  на цю історію, бо в кожному маленькому містечку є свої мажори і бариги, які нічого не бояться, бо мають депутатську "кришу", - закликав Віктор Балога. 

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі