Позиція партії друкуватиДрукувати

Міжнародні відносини

2018-12-06 11:30:18

Віктор Балога: Потрібно змусити Угорщину рахуватися з нашими інтересами

Голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога прокоментував заяву Угорщини про продовження блокування проведення комісії НАТО - Україна: 
 
“Вчора Клімкін обіцяв хороші новини від МЗС Угорщини. І не збрехав. Маємо ще одну заяву про «утиски етнічних угорців» і блокування комісії Україна-НАТО. 
 
Не знаю,в якій академії Клімкіна навчили, що безхребетність – шлях до перемоги, але він не збирається сходити з цієї позиції. 
 
Угорці Закарпаття мають свої навчальні заклади, свої фестивалі, свої громадські рухи і політичні партії, своїх людей на посадах від керівництва міст і сіл, до районів та області. Вони вішають свої прапори, дублюють угорською таблички з назвами міст, вулиць і органів державної влади. Якщо в Україні є ще одна меншина, яка має стільки ж прав і можливостей, то назвіть її. 
 
Тому я не вважаю, що ми маємо їм терпіти, роздавати посади і постійно виправдовуватися. А вони тим часом обзивають нас фашистами, брешуть про Україну у всіх європейських інстанціях, ставлять нам палиці в колеса на шляху до НАТО і ЄС. З цим потрібно закінчувати і змушувати їх рахуватися з нашими інтересами”.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі