Позиція партії друкуватиДрукувати

Криза в Україні

2019-03-03 17:35:30

Віктор Балога: Ще такого приниження Закарпаття не мало ніколи

Голова Єдиного Центру, народний депутат України прокоментував відновлення владою авіасполучення Київ-Ужгород: 
 
“До приходу Порошенка аеропорт "Ужгород" майже щодня мав пряме сполучення з Києвом. Але дуже швидко Гарант взяв курс на ізоляцію Закарпаття. Спочатку пішла інформаційна хвиля, що тут живуть одні вуйки і контрабандисти. Міністри Порошенка розказували на ефірах, що Закарпаття недорозвинена діра, а туризм - то таке. 
 
Потім перестав працювати аеропорт, бо міністри Порошенка "забули" домовитися зі словаками про продовження дії угоди, яка дозволяє нашим літакам заходити в їхній повітряний простір. Потім перестали ремонтувати дороги, нових потягів не дали, і туристи перестали до нас їздити. Бо людям з Києва простіше добратися до Вільнюса і Барселони, ніж до Закарпаття. Порошенко просто забив болт на Закарпаття. 
 
А зараз - о чудо! Гарант рапортує, що аеропорт знову буде працювати! Але рейс на Київ буде ходити аж один раз на тиждень з півторигодинною (!) пересадкою у Львові. Так і бачу черги бажаючих літати в Ужгород! Це ж так комфорто, це так нетипово! Ще такого приниження Закарпаття не мало ніколи! Головне, що на Вінницю є прямий рейс. А всі інші хай зачекають. 
 
Чому таке різне ставлення?”
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі