Позиція партії друкуватиДрукувати

Кавказька криза

2008-08-19 10:00:00

Кріль: Урядовці та парламентарі повинні знайти шляхи забезпечення надійної системи колективної безпеки для України

«Останні події на Кавказі призвели до кровопролиття та загибелі ні в чому не винних мирних громадян, спровокували потоки біженців та  поставили під загрозу мир і стабільність на континенті», – заявив народний депутат України, голова Єдиного Центру Ігор Кріль.
«Сьогодні керівництво Росії дозволило собі грубо, на свій розсуд, втрутитись у світовий порядок, диктувати свої правила гри, маніпулювати свідомістю мільйонів людей, намагатися змінити існуючі кордони. Це свідчення широкомасштабної цілеспрямованої кампанії проти тих, хто не бажає бути "молодшим братом", хто вистраждав свою свободу,  хто хоче бути вільним і жити в демократичній державі», – вважає народний депутат.
Він підкреслив, що ці його слова «направлені не проти братнього кожному українцю російського народу, а проти імперських амбіцій російського керівництва».
Він нагадав, «що друга світова війна починалась із «захисту» прав громадян німецької національності в Судетській області Чехословаччини, а закінчилась десятками мільйонів людських жертв у всьому світі, в тому числі і тих, кого захищали».
На його думку, «така ситуація є небезпечною для всієї світової спільноти, для громадян держав сусідів Росії і для громадян самої Росії. Тому сьогодні як ніколи актуально звучать слова про надійну національну безпеку для України та всіх її громадян».
«Вже давно лунають заклики Росії створити систему колективної безпеки для держав СНГ. Але якщо те, що сьогодні демонструється всьому світу у Грузії, що Росія своїми діями демонструвала в районі Тузли, це і є та колективна безпека, то така безпека "по-російськи", така "парасолька" нам не потрібна», – вважає голова Єдиного Центру.
«Ми закликаємо всі політичні сили та всіх політиків України забути у цей складний час про власні політичні плани, і спільними зусиллями Президента, Уряду та коаліції з опозицією у Верховній Раді України знайти шляхи забезпечення надійної системи колективної безпеки держави, яка забезпечить спокій нашим громадянам», – заявив Ігор Кріль.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі