Позиція партії друкуватиДрукувати

Відносини з Росією

2008-08-20 09:51:00

Кріль: Ми поважаємо всіх, хто поважає нас

«Ми вітаємо дії російської сторони, направлені на виконання Указів Президента України, при поверненні кораблів Чорноморського флоту Росії до Севастополя», - заявив народний депутат України, голова Єдиного Центру Ігор Кріль.
Він вважає «некоректними дії деяких російських офіційних осіб, які, галасуючи з приводу нещодавнього оприлюднення Указів Президента України Віктора Ющенка щодо Чорноморського флоту Російської Федерації, вдалися до погрози одностороннього виходу з Договору про дружбу, співробітництво та партнерство між Україною і Російською Федерацією від 1997 року».
«Нас не потрібно лякати. Нам не потрібно погрожувати. Ми поважаємо всіх, хто поважає нас. Але перш за все ми поважаємо свою державу», - наголосив народний депутат.
Тому він закликав «усі політичні сили, представлені у Верховній Раді України, для того щоб зупинити спекуляції та погрози російської сторони стосовно Договору між нашими країнами, невідкладно розглянути питання щодо перегляду умов, а у випадку продовження провокацій з боку посадовців Росії, припинення дії даного договору, з огляду на різку зміну міжнародної ситуації, а також на те, що своїми діями російська сторона вже фактично порушила букву цієї угоди, не кажучи вже про її дух».
«Тим самим ми доведемо і Росії, і всьому світовому співтовариству, що розмови з позиції сили - це не той метод, який слід застосовувати у діалозі з Україною», - підкреслив Ігор Кріль.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі