Позиція партії друкуватиДрукувати

Освіта

2008-08-26 15:04:00

Учитель чекає на підтримку МОН - Оробець

Народний депутат України, голова підкомітету з питань базової освіти профільного комітету Верховної Ради України, заступник голови «Єдиного Центру» Леся Оробець закликала МОН до корекції проекту «Умов прийому до вищих навчальних закладів України 2008-2009», яка б гарантувала врахування середнього балу атестату при вступі до вищої школи.
Оробець відзначила високий рівень та інноваційність формату проведення підсумкової колегії Міносвіти і науки, що відбулася напередодні святкування Дня незалежності України. «Ледь не вперше керівництво регіональною освітою обмінялися думками з високим міністерським начальством у режимі відеоконференцзв’язку. Очевидна економія коштів, залучення широкого кола учасників, фаховий рівень обговорення – подібній європейськості та демократизму у прийнятті доленосних рішень решті відомств нашого уряду варто повчитися», – зауважила народний депутат.
На думку Оробець, такий формат обговорення дозволив якомога ближче підійти до розуміння найбільш болючих викликів освітньої перспективи в Україні. «Учасники відеодіалогу неодноразово поверталися до ключових тез, озвучених ще у квітні нашою робочою групою і масово підтриманих освітянами більшості обласних центрів України», – повідомила народний депутат. «Нормативне і технологічне врегулювання підготовки банку тестових завдань, врахування середнього балу атестата при вступі до вищої школи; посилення ваги профільного предмета шляхом запровадження відповідних коефіцієнтів, позбавлення золотих медалей особливого статусу – ось далеко не повний перелік ідей, на запровадження яких чекає учительство», – наголосила Оробець.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі