Позиція партії друкуватиДрукувати

Парламентська коаліція

2008-09-10 13:38:00

Кріль: Коаліція БЮТ, Партії регіонів та КПУ – товариство з необмеженою безвідповідальністю

«Формування парламентської коаліції між БЮТ, Партією регіонів та КПУ економічною лексикою можна визначити як товариство з необмеженою безвідповідальністю», – заявив народний депутат, голова Єдиного Центру Ігор Кріль.
На думку Ігоря Кріля, ці політичні сили сповідують різні підходи до управління економікою. Єдине, що їх об’єднує, – це лобіювання інтересів тих олігархічних груп, які стоять за їх спинами», – наголосив голова Єдиного Центру.
Ігор Кріль вважає, що у складі коаліції БЮТ і Партії регіонів буде серйозне змагання за контроль над економічним блоком уряду. Однак, на думку Кріля, виникає логічне питання, яким чином зможуть ужитися в одному уряді ліберал Пинзеник із «червоним директором» Азаровим, які завжди піддавали нищівній критиці методи один одного. «У той час, як Азаров всіляко підтримував створення і діяльність вільних економічних зон, Пинзеник сприймає їх як схему ухилення від податків. Азаров є прихильником ЄЕП, Пинзеник – інтеграції України в ЄС», – повідомив голова Єдиного Центру.
Тому, на думку Кріля, неважко передбачити, що у процесі управління економікою ці політичні сили не матимуть єдиного підходу до управління економікою, що може спровокувати системну економічну кризу.


 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі