Позиція партії друкуватиДрукувати

Парламентська коаліція

2008-09-10 13:40:00

Полянчич: «Закриті» постанови уряду Тимошенко – це прикриття дерибану державних коштів

"З перших днів своєї роботи уряд приймав постанови, в яких лобіювалися інтереси наближених до БЮТ бізнес-структур. Значна частина цих рішень уряду захована від суспільства під грифом "таємно", - повідомив народний депутат, член Єдиного Центру Михайло Полянчич.
Так, відповідно до однієї із "закритих" урядових постанов, Держрезерв поставив на внутрішній ринок близько 500 найменувань товарів, серед яких, наприклад, авіабензин, рідкісні метали та інші товари, які не мають жодного відношення до масового споживача.
Уся ця продукція на суму близько 1 млрд. грн. була надана для реалізації контрольованій представниками БЮТ структурі "Укрресурссировина" за заниженими на 40% цінами. До споживача ці товари потрапили уже за завищеними на 40% цінами. Нескладні підрахунки підказують, що чистий прибуток від такої операції становив близько 800 млн. грн.
Ще однією постановою уряду була реалізована схема із ввезення в Україну іноземного м’яса сумнівної якості та походження. В цьому разі прибуток від оборудки становив близько 120 млн. грн.
За такою ж схемою відбувався розподіл квот на експорт олії. Так структура, наближена до народного депутата від БЮТ А. Веревського, отримала більше 2/3 квоти на експорт олії, 130 з 180 тис. тонн.
Ці гроші, фактично відібрані в держави і суспільства, осіли у приватних або партійних кишенях ділків з БЮТ.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі