Позиція партії друкуватиДрукувати

Виборче законодавство

2008-09-17 13:28:00

Кріль: «Схема виборів, запропонована БЮТ та ПР, - гра в «російську рулетку»

"У Європі немає жодної країни, де виборча система настільки викривляла би волевиявлення виборців, як у запропонованому законопроекті Лавриновича-Портнова", - так прокоментував народний депутат, голова Єдиного Центру Ігор Кріль ініціативу представників БЮТ і Партії регіонів законодавчо гарантувати партії-переможцю отримання 226 парламентських мандатів.
Лідер Єдиного Центру зазначив, що "замість пропонувати суспільству запровадження відкритих списків, які наблизили би депутата до виборця, БЮТ і ПР цікавить лише зосередження влади в своїх руках". Тобто, вважає Ігор Кріль, пропоновані зміни спрямовано лише на фактичне впровадження двопартійності. А це в українських реаліях  означатиме поділ країни між двома олігархічними кланами, пояснив він.
"Законопроект ПР та БЮТ пропонує країні зіграти в "російську рулетку": будь-який вибір, фактично, означатиме, що опозиція залишиться лише безвольним спостерігачем, без реальних можливостей  впливу на соціальні та економічні процеси в країні. Всю владу в країні отримає одна політична сила, яка при цьому не була підтримана більшістю виборців", - наголосив Ігор Кріль.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі