Позиція партії друкуватиДрукувати

Парламентська коаліція

2008-09-17 15:11:00

Білозір: Яценюк продемонстрував нову якість української політики

Член Президії Єдиного Центру, народний депутат України, Оксана Білозір вважає, що Голова Верховної Ради України Арсеній Яценюк продемонстрував сьогодні нову якість української політики.
"Політична відповідальність, яку показав Арсеній Яценюк, різко контрастує з тим, що останнім часом звикли бачити наші громадяни", - зазначила депутат, наголосивши, що "саме небажання виконувати положення угоди стало головним фактором неефективної діяльності коаліції".
Оксана Білозір також зазначила, що сьогодні своє ставлення до прийнятих на себе зобов’язань має продемонструвати і лідер БЮТ.
"Норма, згідно з якою припинення діяльності Коаліції завершується поданням Прем'єр-міністром України та Головою Верховної Ради України заяв про відставку, надрукована саме на тій сторінці, де стоїть підпис Юлії Володимирівни. Сьогодні Арсеній Яценюк таку заяву подав. І якщо лідер БЮТ має гідність, має самоповагу, то до кінця дня така ж заява мала б надійти і від неї", - заявила депутат.
На думку Білозір, якщо прем'єр так і не заявить про свою відставку, то "про які домовленості чи передвиборні обіцянки взагалі тоді можна говорити, Адже, які ще гарантії потрібні, щоб довести, що твоє слово щось важить, якщо ти ігноруєш власноруч поставлений підпис. Тому для Тимошенко сьогодні настав момент політичної істини. Або вона дотримує слово, або продемонструє, що немає нічого святого, заради чого вона могла б відмовитися від влади", - переконана народний депутат.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі