Позиція партії друкуватиДрукувати

Державна безпека України

2008-09-18 13:01:00

Кріль: «Кримські депутати дестабілізують ситуацію в автономії»

«Депутатам кримського парламенту не до проблем простих кримчан. Замість щоденної роботи заради покращення соціально-економічного стану в автономії, вони відпрацьовують сценарій дестабілізації ситуації», - так прокоментував народний депутат України, лідер Єдиного Центру Ігор Кріль рішення ВР АР Крим про необхідність визнання незалежності Південної Осетії та Абхазії.
Лідер Єдиного Центру зазначив, що «в Криму роками не вирішуються проблеми самозахоплення земель, розбудови курортної інфраструктури, зменшення рівня безробіття та стабілізації цін на продукти харчування».
«Натомість, кримські депутати «переймаються» питаннями, які, м‘яко кажучи, виходять за межі їхньої компетенції. З таким же успіхом кримський парламент може надавати вказівки ООН», - зазначив народний депутат.
«Україна має офіційну позицію щодо подій у Грузії, і ніхто не має права спекулювати на цій темі заради своїх приватних  політичних інтересів.  Не можна допустити, щоб парламент Криму працював в інтересах наших східних сусідів і забув про своє основне завдання - вирішення повсякденних проблем мешканців Криму», - наголосив лідер Єдиного Центру.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі