Позиція партії друкуватиДрукувати

Парламентська коаліція

2008-09-18 13:18:00

Кріль: «Одне питання до Тимошенко»

«Я хочу спитати Юлію Тимошенко, кому нам вірити – Яворівському, який у понеділок обнадіює прихильників демократичних сил згодою Литвина увійти до союзу БЮТ і НУНС, чи Кожем’якіну, який у середу підтверджує ведення переговорів зі створення коаліції з ПР», - відреагував народний депутат України, лідер Єдиного Центру Ігор Кріль на суперечливу інформацію з табору БЮТ щодо можливого формату нової коаліції у ВР. 
Лідер Єдиного Центру переконаний, «добре, що у Верховній Раді усього 5 фракцій, бо більше, як сім п’ятниць на тиждень – не буває. Зрештою, переговорне поле шарахань наших колишніх партнерів з БЮТ обмежене, хоч їхня поведінка стає все більш хаотичною».
«Фракція НУ-НС все-таки очікує остаточного рішення Блоку Тимошенко та пропозицій щодо реального переговорного процесу», - підкреслив народний депутат.
«Україна стоїть перед величезними зовнішніми та внутрішніми загрозами, тому кожна година, змарнована під впливом особистих інтересів, дуже дорого коштує людям», - наголосив лідер Єдиного Центру.
Зокрема, Ігор Кріль заявив, що штаб Тимошенко взявся за дестабілізацію ситуації в Криму. «Вчорашній день показав це дуже добре», - зазначив лідер Єдиного Центру. «Вчорашні два рішення Верховної ради Криму про мову і про визнання грузинських республік, плюс заява Тимошенко про те, що «за все, що буде відбуватися між Україною і Росією буде відповідати Президент» - це кроки розроблені в штабі Тимошенко, в штабі президента Тимошенко, яким керує Медведчук», - сказав Ігор Кріль.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі