Позиція партії друкуватиДрукувати

Парламентська коаліція

2008-09-19 14:16:00

Кріль: БЮТ-ПР роблять з депутатів касту ще більше «недоторканних»

«У 2007 році Тимошенко, будучи в опозиції, при кожній нагоді заявляла, що Президент повинен розпустити парламент, але тепер у неї інша мета – зберегти владні повноваження будь-якою ціною», – так лідер Єдиного Центру, народний депутат України Ігор Кріль прокоментував ухвалення Верховною Радою законопроекту Портнова-Олійника-Лавриновича, в якому пропонується запровадити кримінальну відповідальність за розпуск парламенту.
Політик переконаний, що «заради збереження та посилення влади у хід пускаються будь-які методи, які жахають своїм цинізмом: нова коаліція БЮТ-ПР приймає закони, які з народних депутатів роблять касту ще більше «недоторканних».
«Такі дії не мають нічого спільного із законотворчістю, – підкреслює Ігор Кріль, – а є безпрецедентною рейдерською атакою на державну владу в Україні, яка веде до зміни конституційного ладу – перетворення з президентсько-парламентської на парламентську республіку».
Лідер Єдиного Центру нагадав, що такі речі треба здійснювати у конституційний спосіб. «Спочатку БЮТ-ПР повинні прийняти зміни до Конституції, які призведуть до зміни моделі влади в Україні на парламентську республіку, а вже потім братися за відповідні закони», - додав він.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі