Позиція партії друкуватиДрукувати

Парламентська коаліція

2008-09-29 15:29:00

Ходоки від Тимошенко пропонували 7 мільйонів доларів за зраду - Білозір

«Витівка зі збором підписів, нібито на підтримку коаліції БЮТ, НУНС і Блоку Литвина та постійним нагнітанням істерики, мовляв, «от-от буде 37», має на меті, перш за все, психологічний тиск на депутатів від блоку НУНС. Але акція «примушування до коаліції» не обмежується лише повідомленнями у ЗМІ, ведеться активна робота у кулуарах», - заявила народний депутат України, член Президії Єдиного Центру Оксана Білозір.
«Заради збереження крісла прем‘єра Тимошенко готова на все. Вона розуміє, що перевибори означають для неї відставку, бо виборці не пробачать їй союз із Партією регіонів, зокрема, голосування за статус російської мови як офіційної. Сьогодні рейтинг БЮТ уже впав на 10-20% у західних і центральних областях», - наголосила Оксана Білозір.
Депутат додала, що упродовж минулих вихідних гінці від Юлі Володимирівни «обходили» окремих членів фракції НУНС із заманливими пропозиціями в обмін на підпис за коаліцію із БЮТ.
«Пропонували практично все: від портфелів високопосадовців – до вражаючих сум готівкою. Називали цифри у 5-7 мільйонів доларів. Не виключено, що це було власною ініціативою найближчого оточення лідерки БЮТ, - продовжила Білозір. – Хоча, такий порядок цифр – мільйони доларів – вимагає погодження першої особи та відповідних джерел фінансування. Очевидним є російський слід».
«Через збір підписів Тимошенко також хоче провести інвентаризацію своїх соратників у таборі НУНС. До цієї нечисленної групи входять ті, хто на перше місце ставить власні інтереси і понад усе хоче потрапити на наступних виборах до списку кандидатів. Вони розуміють, що перспективи у складі команди-2007, яку вони зрадили, у них немає. Тому список БЮТ для них – останній і єдиний шанс», - наголосила Оксана Білозір.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі