Позиція партії друкуватиДрукувати

Парламентська коаліція

2008-09-30 11:59:00

Кріль: Необхідно підписати документ, що доведе суспільству спроможність та ефективність коаліції трьох

Народний депутат України, лідер Єдиного Центру, Ігор Кріль здивований бажанням окремих політичних сил нав'язати суспільству спрощене розуміння коаліційної угоди як технічного документу, мета якого – лише оформити коаліцію, і не більше. «Коаліційна угода – це спільний план роботи законодавчої та виконавчої влади, від якого залежить напрям розвитку країни у найближчій перспективі», - сказав Ігор Кріль.
«Не можна зводити процес утворення коаліції до об'єднання «за» або «проти» певних політичних фігур. Ще гірший варіант - звести коаліційний процес до бажання утримати або здобути владні портфелі», - наголосив лідер Єдиного Центру. На його думку, представникам НУНС, БЮТ та Блоку Литвина необхідно у процесі переговорів узгодити підходи до вирішення основних проблем країни, які сповідують ці фракції, дійти до спільного знаменника і підписати документ, який доведе суспільству спроможність та ефективність коаліції трьох.
Ігор Кріль зазначив, що Єдиний Центр не лише підтримує формування коаліції демократичних сил у форматі НУНС-БЮТ та Блок Литвина, а й уже запропонував реальні кроки для її утворення: відмова БЮТ від спільних голосувань з ПР та виконання положень демократичної коаліції. «Водночас, ми проти формування коаліції методами збирання підписів невідомо за що у кулуарах. Та й що це за підписи? Депутатів-перебіжчиків, які підпишуть що завгодно, продадуть кого завгодно, стануть під будь-які знамена, аби залишитися депутатами. Єдиний Центр – за відкритий коаліційний процес без тиску, звинувачень та продажності», - підсумував Ігор Кріль.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі