Позиція партії друкуватиДрукувати

Соціальна політика

2008-09-30 18:28:00

Оробець: Передвиборчим обіцянкам – формат закону

Народний депутат України, заступник голови Єдиного Центру Леся Оробець наполягає на включенні до цільової загальнодержавної соціальної програми «Молодь України» на 2009-2015 роки тих зобов’язань, що брали НУНС і БЮТ перед молоддю напередодні останніх виборів до Верховної Ради.
Про це народний депутат заявила під час виступу на Форумі «Молодь України», що триває у Києві.
«Може, хоч у такий спосіб передвиборчі обіцянки блоків, що сформували уряд, набудуть законної сили й авторитету для його керівництва», – наголосила Оробець. На її думку, передвиборчі програми цих політичних сил містять чимало конструктивних тез, які потребують відповідної фінансової підтримки, а також політичної відповідальності. «Включення до проекту закону, яким Міністерство сім’ї та молоді планує легалізувати програму «Молодь України», всіх без винятку передвиборчих зобов’язань, має розставити крапки над «і». Всі обіцяні людям проекти слід підтверджувати життям. Інакше владі, важко розраховувати на відновлення її авторитету в даній сфері», – зауважила Оробець.
На думку народного депутата, нормативний рівень не лише мобілізує державу на виконання взятих перед молоддю зобов’язань, але й дозволить самоврядній молоді активніше впливати надалі на їх впровадження у життя.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі