Позиція партії друкуватиДрукувати

Парламентська коаліція

2008-10-03 11:30:00

Кріль: НУ-НС і БЮТ повинні зробити наступний крок для створення коаліції

«Cкасування антиконституційних законопроектів, спільно ухвалених БЮТ і Партією регіонів – це лише півсправи у відновленні єдності демократичних сил», - зазначає народний депутат України, голова Єдиного Центру Ігор Кріль.
На думку Ігоря Кріля, зараз НУ-НС і БЮТ зобов‘язані наступний крок: прийняти законопроекти, зазначені в угоді про Демократичну коаліцію, що пройшли перше читання у парламенті.
Лідер Єдиного Центру нагадав, що йдеться про 4 законопроекти: Про внесення змін до Закону України «Про статус народного депутата України»; Про внесення змін до Закону України «Про місцеві державні адміністрації»; Про внесення змін до Закону України «Про місцеве самоврядування» (у частині розширення повноважень та підвищення відповідальності органів місцевого самоврядування); перегляд Закону «Про закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти».
«Ми особливо наполягаємо на прийнятті  останнього законопроекту, адже у ЗМІ постійно обговорюють ризик поновлення корупційних тендерних схем з ініціативи КРУ. Треба раз і назавжди дати відповідь на це питання», - наголосив Ігор Кріль.
На його думку, такий крок дасть суспільству чіткий сигнал, що для політичних сил, які створюють коаліцію, пріоритетом є не задоволення власних амбіцій, не поділ посад, а виконання своїх передвиборчих обіцянок та забезпечення розвитку країни.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі