Позиція партії друкуватиДрукувати

Парламентська коаліція

2008-10-06 12:28:00

Кріль: Зміни до виборчого законодавства потрібно прийняти невідкладно

«Зміни до виборчого законодавства щодо запровадження відкритих списків мають бути розглянуті парламентом невідкладно» ,- заявив народний депутат України, лідер Єдиного Центру Ігор Кріль.
На думку Ігоря Кріля, не залежно від того, чи буде прийнято Президентом рішення про розпуск парламенту, вже сьогодні потрібно виявити та усунути причини затяжної хвороби українського парламентаризму.
«Ми бачимо, як уже півтора роки парламент, фактично, не працює. Я не беру до уваги окремі епізоди, коли відбуваються «прояви свідомості» народних депутатів», - повідомив Ігор Кріль.
На думку політика, парламентаризм потребує докорінного реформування. «Першими ліками для цього, - переконаний Ігор Кріль, - може стати запровадження відкритих виборчих списків. Це призведе до суттєвого оновлення Верховної Ради, послабить партійну диктатуру і змусить депутатів бути відповідальними перед виборцями».
На думку Ігоря Кріля, зараз не час робити експерименти із прохідними бар‘єрами та виборчими округами. «Збереження 225 виборчих округів – це відсутність зайвих видатків та ускладнень у ході виборів», - заявив голова Єдиного Центру.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі